Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


lmexplore:table

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lmexplore:table [2016/01/06 11:08]
msi [Seznam sloupců]
lmexplore:table [2016/10/21 22:37] (aktuální)
msi [Seznam sloupců]
Řádek 21: Řádek 21:
 V seznamu jsou uvedeny všechny databázové sloupce v tabulce. Pro každý sloupec je uveden jeho typ (základní nebo odvozený); jeho datový typ; zda je skutečně v databázi přítomný a můžeme ho použít; zda už byl použit; a konečně výraz, který se používá v SQL příkazech pro získání hodnot ze sloupce. V seznamu jsou uvedeny všechny databázové sloupce v tabulce. Pro každý sloupec je uveden jeho typ (základní nebo odvozený); jeho datový typ; zda je skutečně v databázi přítomný a můžeme ho použít; zda už byl použit; a konečně výraz, který se používá v SQL příkazech pro získání hodnot ze sloupce.
  
-Zobrazit [[:​lmexplore:​column|detailní informace]] pro aktuálně vybraný sloupec můžeme pomocí tlačítka ''​Show Column''​. Tlačítkem ''​Show Data''​ otevřeme [[:​lmexplore:​tabledata|záložku s daty]] obsaženými v tabulce. Tlačítka ''​Add expr.'',​ ''​Add query''​ slouží pro přidání tzv. [[:​lmexplore:​columnderived|odvozených sloupců]] (angl. //derived column//). Pomocí tlačítka ''​Add multicol.''​ je možné přidat speciální typ [[:​lmexplore:​multicolumn|vícenásobného sloupce]] obcházející externí omezení na maximální počet sloupců v databázových tabulkách. ​+Zobrazit [[:​lmexplore:​column|detailní informace]] pro aktuálně vybraný sloupec můžeme pomocí tlačítka ''​Show Column''​. Tlačítkem ''​Show Data''​ otevřeme [[:​lmexplore:​tabledata|záložku s daty]] obsaženými v tabulce. Tlačítka ''​Add expr.'',​ ''​Add query''​ a ''​Add geo''​ slouží pro přidání tzv. [[:​lmexplore:​columnderived|odvozených sloupců]] (angl. //derived column//). Pomocí tlačítka ''​Add multicol.''​ je možné přidat speciální typ [[:​lmexplore:​multicolumn|vícenásobného sloupce]] obcházející externí omezení na maximální počet sloupců v databázových tabulkách. ​
  
 Tlačítkem ''​Delete''​ je možné odstranit vytvořené odvozené nebo sloučené sloupce (pokud nebyly už někde použity). Tlačítkem ''​Delete''​ je možné odstranit vytvořené odvozené nebo sloučené sloupce (pokud nebyly už někde použity).
lmexplore/table.txt · Poslední úprava: 2016/10/21 22:37 autor: msi